Jesteśmy firmą zarejestrowaną w Irlandii w rejestrze przedsiębiorców nr. 487229 z siedziba główną w Dublin.
Rowery: Kierownica powinna być skręcona o 90 st (w jednej linii z kołem) Pedały odkręcone i wkręcone od wewnętrznej strony ramion korby. Kierownica i siodełko powinno być obniżone do najniższego poziomu.

Torby podróżne mogą być przewożone bez opakowania kartonowego. Muszą być jednak zabezpieczone w całości kilkoma warstwami folii pakunkowej bądź folii spożywczej. Pod folią należy umieścić dodatkowo kartkę z pełnymi danymi odbiorcy. Torby podlegają takim samym ograniczeniom wymiarowym jak paczki.

UWAGA
Przy odbiorze paczki należy dokładnie sprawdzić stan opakowania i wszelkie zastrzeżenia odnośnie ewentualnych uszkodzeń zawartości należy zgłosić kurierowi przed pokwitowaniem odbioru.

Korzystając z naszych usług akceptujesz ​powyższe zasady i nasz regulamin.
Zasady pakowania
Przesyłki pakuj w sztywne, mocne kartony, pamiętając o zabezpieczeniu ostrych krawędzi przedmiotów. Wszystkie krawędzie i otwory proszę okleić taśmą pakunkową. Wypełnij puste wnętrze kartonu (folią bąbelkową, styropianem, zgniecionym papierem​ lub innymi lekkimi materiałami) tak, aby przedmioty nie pozostawały luźne i nie przemieszczały się w kartonie.

Opisz karton jako DELIKATNE jeżeli to konieczne, Zaznacz którą stroną do góry ma być przewożony karton (opis GÓRA - DÓŁ) Umieść adres i numery telefonów nadawcy i odbiorcy na środkowej części kartonu. Pakując przedmioty delikatne w jednym kartonie zabezpiecz je tak, by nie stykały się ze sobą.

Sprzęt RTV i AGD oraz przedmioty elektroniczne powinny być dobrze zabezpieczone w czasie transportu (w szczególności telewizory i komputery) należy pozostawić w oryginalnym opakowaniu. Gdy nie posiadamy takiego opakowania, należy każdy przedmiot owinąć folią bąbelkową a następnie umieścić w mocnym kartonie.

Przedmioty szklane (typy lustra, słoiki, porcelana itp.) muszą być odpowiednio zabezpieczone przez nadawcę, każda rzecz osobno zawinięta w folię bąbelkową, a paczka odpowiednio oznaczona - UWAGA SZKŁO, w razie pęknięcia przedmiotu lub jego pobicia nie odpowiadamy za przesyłkę źle zabezpieczoną.

Na kartonie należy napisać (najlepiej czarnym markerem) pełny adres nadawcy i odbiorcy, w tym numery telefonów i kody pocztowe. Gdy wysyłasz kilka paczek, prosimy o opisanie każdego kartonu osobno. Pamiętaj - rzeczy ciężkie i delikatne pakujemy do mniejszych kartonów, podczas gdy większe i lżejsze przedmioty do większych kartonów.

Od osoby nadającej paczkę wymagany jest DOWÓD TOŻSAMOŚCI.